Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MAPLAD36KP200A
MAPLAD36KP200A
5S-MAPLAD36KP200A
MAPLAD36KP200A
TVS DIODE 322VC 112A PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):200V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:222V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):322V
Power - Peak Pulse:112A
Power Line Protection:36000W (36kW)