Home All Products Circuit-Protection TVS - DiodesMicrosemi Corporation MAPLAD36KP120A
MAPLAD36KP120A
5S-MAPLAD36KP120A
MAPLAD36KP120A
TVS DIODE 193VC 187A PLAD
Voltage - Reverse Standoff (Typ):-
Voltage - Breakdown (Min):120V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:133V
Current - Peak Pulse (10/1000??????s):193V
Power - Peak Pulse:187A
Power Line Protection:36000W (36kW)