90KS200C
5S-90KS200C
90KS200C
TVS DIODE 180VWM 280VC
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Type: | Zener |
| Unidirectional Channels: | - |
| Bidirectional Channels: | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 180V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 200V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 280V |
| Current - Peak Pulse (10/1000??????s): | 180A (1.5/40??????s) |
| Power - Peak Pulse: | 90000W (90kW) |
| Power Line Protection: | No |
| Applications: | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Operating Temperature: | -65??????C ~ 150??????C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Module |
| Supplier Device Package: | |
| Package / Case: | Module |
| Other: | ,,, |
Related special
-
- 967650-1
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4108B16S-1PZ-662
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4108B16S-1PW-662
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4108B16S-1P-662
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-8P-621
- Amphenol Industrial
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-8PY-662
- Amphenol Industrial
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-8PX-662
- Amphenol Industrial
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-8P-662
- Amphenol Industrial
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-1P-621
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-4106A16S-1P-662
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- In stock
-
- 97-18-1S-431
- Amphenol Industrial
- 10 Position Circular Connector Insert
- In stock
-
- 97-20-27P-431
- Amphenol Industrial
- 14 Position Circular Connector Insert
- In stock
-
- 97-4102A16S-1P-621
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 97-4102A16S-1P-662
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- In stock
-
- 97-16S-1S-431
- Amphenol Industrial
- 7 Position Circular Connector Insert
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













