SL1021B200R
5S-SL1021B200R
SL1021B200R
GDT 200V 20KA THROUGH HOLE
Product Description
Packaging:Tray
Series:SL1021B
Voltage - DC Spark Over (Nom):200V
Impulse Discharge Current (8/20??????s):20000A (20kA)
Tolerance:-
Number of Poles:3
Fail Short:No
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:Axial Cylinder
Other:3 Lead (Radial Bend)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated