SL1011A230D
5S-SL1011A230D
SL1011A230D
GDT 230V 5KA THROUGH HOLE
Product Description
Packaging:Bulk
Series:SL1011A
Voltage - DC Spark Over (Nom):230V
Impulse Discharge Current (8/20??????s):5000A (5kA)
Tolerance:-
Number of Poles:2
Fail Short:No
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:Axial Cylinder
Other:
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated