Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Littelfuse Inc. GTCT37-151M-P10
GTCT37-151M-P10
5S-GTCT37-151M-P10
GTCT37-151M-P10
GDT 150V 20% 10KA THROUGH HOLE
| Series: | GT |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 150V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 10000A (10kA) |
| Tolerance: | ??????20% |