Gas Discharge Tube Arresters (GDT)GTCR38-421M-Q10-FS GTCR38-421M-Q10-FS-ND
GTCR38-421M-Q10-FS-ND
5S-GTCR38-421M-Q10-FS-ND
GTCR38-421M-Q10-FS-ND
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 420V |
| Tolerance: | 10000A (10kA) |
| Number of Poles: | ??????20% |