Gas Discharge Tube Arresters (GDT)GTCR38-151M-Q10-FS GTCR38-151M-Q10-FS-ND
GTCR38-151M-Q10-FS-ND
5S-GTCR38-151M-Q10-FS-ND
GTCR38-151M-Q10-FS-ND
Littelfuse Inc.
Product Description
| Packaging: | 1000 |
| Series: | Tray |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | Obsolete |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 150V |
| Tolerance: | 10000A (10kA) |
| Number of Poles: | ??????20% |