Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Littelfuse Inc. GTCR37-231M-P10
GTCR37-231M-P10
5S-GTCR37-231M-P10
GTCR37-231M-P10
GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | GT |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 230V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 10000A (10kA) |
| Tolerance: | ??????20% |