Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Littelfuse Inc. GTCA28-312L-P03
GTCA28-312L-P03
5S-GTCA28-312L-P03
GTCA28-312L-P03
GDT 3100V 15% 3KA THROUGH HOLE
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | GT |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 3100V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 3000A (3kA) |
| Tolerance: | ??????15% |