Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Littelfuse Inc. GTCA26-101M-P02
GTCA26-101M-P02
5S-GTCA26-101M-P02
GTCA26-101M-P02
GDT 100V 20% 2.5KA THROUGH HOLE
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | GT |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 100V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 2500A (2.5kA) |
| Tolerance: | ??????20% |