Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Lumex Opto/Components Inc. GT-SMD181240022-TR
GT-SMD181240022-TR
5S-GT-SMD181240022-TR
GT-SMD181240022-TR
GDT 400V 20% 2KA SURFACE MOUNT
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 400V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 2000A (2kA) |
| Tolerance: | ??????20% |