Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Lumex Opto/Components Inc. GT-SMD181230012-TR
GT-SMD181230012-TR
5S-GT-SMD181230012-TR
GT-SMD181230012-TR
GDT 300V 20% 1KA SURFACE MOUNT
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 300V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 1000A (1kA) |
| Tolerance: | ??????20% |