Gas Discharge Tube Arresters (GDT)Lumex Opto/Components Inc. GT-CM3230L
GT-CM3230L
5S-GT-CM3230L
GT-CM3230L
GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 230V |
| Impulse Discharge Current (8/20??????s): | 10000A (10kA) |
| Tolerance: | ??????20% |