LMIN010.V
5S-LMIN010.V
LMIN010.V
FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | LP MINI? 891 |
| Fuse Type: | Automotive |
| Current Rating: | 10A |
| Voltage Rating - AC: | 32V |
| Voltage Rating - DC: | 32V |
| Response Time: | Fast |
| Package / Case: | Blade |
| Mounting Type: | Miniature (Low Profile) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage: | Holder |
| Melting I2t: | - |
| Approvals: | - |
| Operating Temperature: | SAE |
| Color: | UL |
| Size / Dimension / Case: | - |
| Other: | Red |
Related special
-
- LX60-20S
- Hirose
- CONN RCPT 20P 0.02 GOLD SMD R/A
- In stock
-
- LDS7000NQGI8
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LDS7000NQGI
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- LM1815MX
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIV VAR SENSOR 14SOIC
- In stock
-
- LM9044V
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 20-PLCC
- In stock
-
- LM1815N
- Texas Instruments
- IC AMP ADAPTIVE SENSOR 14-DIP
- In stock
-
- LM9044VX
- Texas Instruments
- IC AMP SENSOR INTERFACE 20-PLCC
- In stock
-
- LM9040MX
- Texas Instruments
- IC AMP DUAL SENSR INTERFC 14SOIC
- In stock
-
- LM9040M/NOPB
- Texas Instruments
- IC SENSOR DUAL INTER AMP 14-SOIC
- In stock
-
- LX7730MFQ-EV
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730MFQ-EQ
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LX7730-ES
- Microsemi Corporation
- IC TELE CONTR 64 CHAN 132CQFP
- In stock
-
- LT1025CS8#TRPBF
- Linear Technology
- IC COMPENSATR THERM MCRPWR 8SOIC
- In stock
-
- LTKA00CN8#PBF-ND
- LTKA00CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
-
- LTKA01CN8#PBF-ND
- LTKA01CN8#PBF
- Linear Technology
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













