Circuit BreakersSensata Technologies/Airpax R11-2-30.0A-34972-1
R11-2-30.0A-34972-1
5S-R11-2-30.0A-34972-1
R11-2-30.0A-34972-1
CIR BRKR 30A 125VAC 32VDC
Product Description
| Series: | SNAPAK? |
| Current Rating: | 30A |
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Voltage Rating - DC: | 32V |