IPA-6-1-600-25.0-A-01-T
5S-IPA-6-1-600-25.0-A-01-T
IPA-6-1-600-25.0-A-01-T
CIR BRKR 25A 250VAC 65VDC
Product Description
Series:IPA
Current Rating:25A
Voltage Rating - AC:250V
Voltage Rating - DC:65V