CLB-403-12C3N-B-A/40
5S-CLB-403-12C3N-B-A/40
CLB-403-12C3N-B-A/40
CIR BRKR THRM 40A 250VAC 32VDC
Product Description
| Series: | CLB |
| Current Rating: | 40A |
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Voltage Rating - DC: | 32V |