Home All Products Circuit-Protection Circuit BreakersE-T-A 483-G411-K1M1-A1S0Z-30A
483-G411-K1M1-A1S0Z-30A
5S-483-G411-K1M1-A1S0Z-30A
483-G411-K1M1-A1S0Z-30A
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
Product Description
Series:483
Current Rating:30A
Voltage Rating - AC:115V
Voltage Rating - DC:28V