GX01ZD103PATD-1000
5S-GX01ZD103PATD-1000
GX01ZD103PATD-1000
CAP THIN FILM 10000PF 10V 0201
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | GX |
| Capacitance: | 10000pF |
| Tolerance: | 0 |
| Voltage - Rated: | 1 |
| Mounting Type: | 10V |
| Package / Case: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | 0201 (0603 Metric) |
| Features: | -55??????C ~ 85??????C |
| Size / Dimension: | RF |
| Height - Seated (Max): | High Q |
| Other: | Low Loss,0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) |