08051J4R7ABTTR
5S-08051J4R7ABTTR
08051J4R7ABTTR
CAP THIN FILM 4.7PF 100V 0805
| Series: | Accu-P? |
| Capacitance: | 4.7pF |
| Tolerance: | ??????0.05pF |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Height - Seated (Max): | Low Loss |
| Other: | 0.079 L x 0.050 W (2.01mm x 1.27mm),0.044 (1.13mm) |
Related special
- Molex
- 12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- In stock
- Molex
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.118" (3.00mm)
- Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.098" (2.50mm)
- 0039288020/39288020
- Connector Header Through Hole 2 position
- Connector Header Through Hole 4 position 0.165" (4.20mm)
- 8 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Through Hole 10 position 0.165" (4.20mm)
- Connector Header Surface Mount, Right Angle 4 position 0.049" (1.25mm)
- 18 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
- 05JQ-BT
- JST
- 5 Position Receptacle Connector Through Hole
- ITT Cannon LLC
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Resistor, Terminal Position Lock (TPA)