T550B187M010AT4250
5S-T550B187M010AT4250
T550B187M010AT4250
CAP TANT POLY 180UF 10V AXIAL
Series:T550
Capacitance:180??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:10V
Type:Hermetically Sealed
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.281 Dia x 0.641 L (7.14mm x 16.28mm)