T550B127K015AT4251
5S-T550B127K015AT4251
T550B127K015AT4251
CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL
Series:T550
Capacitance:120??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:15V
Type:Hermetically Sealed
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.281 Dia x 0.641 L (7.14mm x 16.28mm)