T543X687K004AHW0107505
5S-T543X687K004AHW0107505
T543X687K004AHW0107505
CAP TANT POLY 680UF 10% 4V SMD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KO-CAP? T543 |
| Capacitance: | 680??????F |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10 mOhm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 105??????C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.169 (4.30mm) |