T543X226K063ATS0757280
5S-T543X226K063ATS0757280
T543X226K063ATS0757280
CAP POLY COTS SMD 22UF 63V 75MOH
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | KO-CAP? T543 |
| Capacitance: | 22??????F |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage - Rated: | 63V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 75 mOhm @ 100kHz |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.168 (4.30mm) |