T540B226M010DH8610WAFL
5S-T540B226M010DH8610WAFL
T540B226M010DH8610WAFL
CAP TANT POLY 22UF 10V 1210
Product Description
Packaging:Tray - Waffle
Series:KO-CAP? T540
Capacitance:22??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:10V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):80 mOhm @ 100kHz
Package / Case:1411 (3528 Metric)
Size / Dimension:0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max)0.083 (2.10mm)