T530X337M010AHE004
5S-T530X337M010AHE004
T530X337M010AHE004
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | KO-CAP? T530 |
| Capacitance: | 330??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 10V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 4 mOhm |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.169 (4.30mm) |