T528I107M003ATE150
5S-T528I107M003ATE150
T528I107M003ATE150
CAP TANT POLY 100UF 3V 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:KO-CAP? T528
Capacitance:100??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:3V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):150 mOhm
Operating Temperature:-55??????C ~ 105??????C
Lifetime @ Temp.:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Size / Dimension:0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)0.039 (1.00mm)