T527I107M006ATE100
5S-T527I107M006ATE100
T527I107M006ATE100
CAP TANT POLY 100UF 6V 1206
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | KO-CAP? T527 |
| Capacitance: | 100??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 6.3V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 mOhm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 105??????C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039 (1.00mm) |