T520V227M006ZTE025
5S-T520V227M006ZTE025
T520V227M006ZTE025
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:KO-CAP? T520
Capacitance:220??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:6.3V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Operating Temperature:-55??????C ~ 105??????C
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105??????C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2917 (7343 Metric)
Size / Dimension:0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)0.075 (1.90mm)