T520V227M004ATE015
5S-T520V227M004ATE015
T520V227M004ATE015
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KO-CAP? T520 |
| Capacitance: | 220??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 15 mOhm |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.075 (1.90mm) |