T520T107M004ATE070
5S-T520T107M004ATE070
T520T107M004ATE070
CAP TANT POLY 100UF 4V 3528
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KO-CAP? T520 |
| Capacitance: | 100??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 mOhm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 105??????C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1411 (3528 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047 (1.20mm) |