T520C337M2R5ATE025
5S-T520C337M2R5ATE025
T520C337M2R5ATE025
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2312
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | KO-CAP? T520 |
| Capacitance: | 330??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 2.5V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 25 mOhm |
| Package / Case: | 2312 (6032 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110 (2.80mm) |