T520C227M004ATE018
5S-T520C227M004ATE018
T520C227M004ATE018
CAP TANT POLY 220UF 4V 2312
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | KO-CAP? T520 |
| Capacitance: | 220??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 4V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 18 mOhm |
| Package / Case: | 2312 (6032 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.110 (2.80mm) |