T520B157M006ATE035
5S-T520B157M006ATE035
T520B157M006ATE035
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | KO-CAP? T520 |
| Capacitance: | 150??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 6.3V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 35 mOhm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 105??????C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1411 (3528 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.138 L x 0.110 W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.083 (2.10mm) |