TWAD107K125SBEZ0000
5S-TWAD107K125SBEZ0000
TWAD107K125SBEZ0000
CAP TANT 100UF 10% 125V AXIAL
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | TWA-E |
| Capacitance: | 100??????F |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage - Rated: | 125V |
| Type: | Hermetically Sealed |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.8 Ohm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.406 Dia x 0.766 L (10.31mm x 19.46mm) |