TLJR226M006R3500
5S-TLJR226M006R3500
TLJR226M006R3500
CAP TANT 22UF 6.3V 20% 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | TLJ |
| Capacitance: | 22??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 6.3V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 3.5 Ohm |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.081 L x 0.051 W (2.05mm x 1.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047 (1.20mm) |