THH9107M035W0250W
5S-THH9107M035W0250W
THH9107M035W0250W
CAP TANT SMD
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | THH |
| Capacitance: | 100??????F |
| Tolerance: | ??????20% |
| Voltage - Rated: | 35V |
| Type: | Hermetically Sealed |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 250 mOhm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 230??????C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard SMD |
| Size / Dimension: | 0.472 L x 0.492 W (12.00mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.232 (5.90mm) |