T494A226M010AT
5S-T494A226M010AT
T494A226M010AT
CAP TANT 22UF 10V 20% 1206
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:T494
Capacitance:22??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:10V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):4.5 Ohm
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Size / Dimension:0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.071 (1.80mm)