T494A226K006AT
5S-T494A226K006AT
T494A226K006AT
CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:T494
Capacitance:22??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:6.3V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):3 Ohm
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Size / Dimension:0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.071 (1.80mm)