T322D476K006AT
5S-T322D476K006AT
T322D476K006AT
CAP TANT 47UF 6V 10% AXIAL
Series:T322
Capacitance:47??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:6V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):2 Ohm
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.180 Dia x 0.420 L (4.57mm x 10.67mm)