T322D226K020AT
5S-T322D226K020AT
T322D226K020AT
CAP TANT 22UF 20V 10% AXIAL
Series:T322
Capacitance:22??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:20V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):1.8 Ohm
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.180 Dia x 0.420 L (4.57mm x 10.67mm)