T322D106K035AT
5S-T322D106K035AT
T322D106K035AT
CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:T322
Capacitance:10??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:35V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):2 Ohm
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Lifetime @ Temp.:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.180 Dia x 0.420 L (4.57mm x 10.67mm)