T322C335K035AT
5S-T322C335K035AT
T322C335K035AT
CAP TANT 3.3UF 35V 10% AXIAL
Series:T322
Capacitance:3.3??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:35V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):4 Ohm
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.180 Dia x 0.345 L (4.57mm x 8.76mm)