T322C106M020AT
5S-T322C106M020AT
T322C106M020AT
CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:T322
Capacitance:10??????F
Tolerance:??????20%
Voltage - Rated:20V
Type:Molded
ESR (Equivalent Series Resistance):2.9 Ohm @ 100kHz
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Lifetime @ Temp.:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.180 Dia x 0.345 L (4.57mm x 8.76mm)