T322B105K050AT
5S-T322B105K050AT
T322B105K050AT
CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | T322 |
| Capacitance: | 1??????F |
| Tolerance: | ??????10% |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8 Ohm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.110 Dia x 0.290 L (2.79mm x 7.37mm) |