T110A225K020AT
5S-T110A225K020AT
T110A225K020AT
CAP TANT 2.2UF 20V 10% AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:T110
Capacitance:2.2??????F
Tolerance:??????10%
Voltage - Rated:20V
Type:Hermetically Sealed
ESR (Equivalent Series Resistance):7 Ohm
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Lifetime @ Temp.:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:Axial
Size / Dimension:0.135 Dia x 0.286 L (3.43mm x 7.26mm)