M39006/22-0192
5S-M39006/22-0192
M39006/22-0192
CAP TANT 22UF 5% 100V AXIAL
| Tolerance: | Active |
| Voltage - Rated: | 22??????F |
| Type: | ??????5% |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100V |
| Operating Temperature: | Hermetically Sealed |
| Lifetime @ Temp.: | 4.52 Ohm |
| Height - Seated (Max): | Axial |
| Lead Spacing: | 0.312 Dia x 0.641 L (7.92mm x 16.28mm) |