M39006/22-0190
5S-M39006/22-0190
M39006/22-0190
CAP TANT 22UF 20% 100V AXIAL
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | Military |
| Capacitance: | CLR79 |
| Tolerance: | Active |
| Voltage - Rated: | 22??????F |
| Type: | ??????20% |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100V |
| Operating Temperature: | Hermetically Sealed |
| Lifetime @ Temp.: | 4.52 Ohm |
| Mounting Type: | -55??????C ~ 125??????C |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | Through Hole |
| Height - Seated (Max): | Axial |
| Lead Spacing: | 0.312 Dia x 0.641 L (7.92mm x 16.28mm) |