%20TPM
5S-%20TPM
%20TPM
%203.75m.jpg
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | 0 |
| Series: | 1.9293 |
| Capacitance: | 400 |
| Tolerance: | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Rated: | TPS |
| Type: | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 220??????F |
| Operating Temperature: | ??????20% |
| Lifetime @ Temp.: | 16V |
| Mounting Type: | Molded |
| Package / Case: | 100 mOhm |
| Size / Dimension: | -55??????C ~ 125??????C |
| Height - Seated (Max): | - |
| Lead Spacing: | Surface Mount |
| Manufacturer Size Code: | 2924 (7361 Metric) |
| Features: | 0.287 L x 0.240 W (7.30mm x 6.10mm) |
| Failure Rate: | 0.148 (3.75mm) |
Related special
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products














